Kursy dla dzieci

Co to za kurs?

Jest to bestsellerowy kurs dla dzieci Metodą Autorską, który nie tylko ugruntowuje zdobytą wiedzę w szkole, ale też uzupełnia słownictwo i uczy odpowiednich struktur gramatycznych, kładąc przy tym duży nacisk na komunikację.

Nie jest to już tajemnicą, że im wcześniej zaczniemy się uczyć języka, tym większe będziemy mieli efekty.

Zajęcia dla dzieci prowadzone są przez profesjonalistów z wykształceniem lingwistycznym i pedagogicznym. Dbamy o to, aby zajęcia w naszej szkole umożliwiały wszechstronny rozwój dziecka, a także pobudzały jego wyobraźnię i motywację do dalszej nauki języka angielskiego. Wykorzystywane przez nas metody nauczania dostosowane są więc zarówno do wieku, jak i indywidualnych potrzeb ucznia.

JAK UCZĄ SIĘ NASI MALI UCZNIOWIE?

Od paru lat dzieci korzystają ze świetnych podręczników wydawnictwa Express Publishing, dzięki którym juz po roku nauki zauważalny jest znaczący postęp. Dzieci dostają bardzo dobre oceny w szkole, z łatwoœcią odnoszą sukcesy zarówno w szkolnych konkursach językowych, jak i na egzaminach Cambridge Young Learners, KET.
(opis egzaminu na stronie):

http://http://www.cambridgeesol.pl/exam/yle/index.php/

Poniżej zapraszamy do odwiedzenia ciekawych stron internetowych (gry i zabawy lub książeczki do poczytania naszym maluchom do snu):

http://pbskids.org/lions/games/

http://www.magickeys.com/books/index.html

http://goodnightstories.com/

http://www.isabelperez.com/harrypotter.htm

http://www.bbc.co.uk/cbeebies/teletubbies/funandgames/

http://www.andersenfairytales.com/en/main